Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

matka

zacal som to sledovat ale po par castiach ..nie toto nepojde ...

Ustredne duo je super aj si dobre sadnu .. ale Jane matka je otrasna a za spravanie ako napriklad to akoze rande by som jej povedal zopar teplych slov a zabuchol dvere s tym ze nech uz sa mi neopovazi volat!!!
takze za matku -20%
za riesenie vztahov -10%
az tak dobre to nie je - 10%

60% .. konecny verdikt.

Plakát
The Outpost

11. července 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Další CW odpad

Příšernost. Měl jsem nulový očekávání, ale tohle je masakr. Myslel jsem že CW letos u mě vyhraje nejhorší seriál s Life Sentence, ale objevil se tady druhý "favorit", který zatím vypadá ještě o levl hůř.
Hned první scéna a vy pochopíte, že budete rádi když dokoukáte první díl. Pamatujete si Xenu? Tak tady máme její extrémně nesympatickou a špatnou kopii.
V půlce samozřejmě zjistíme o co tady půjde, což logicky není námět a příběh seriálu (CW prostě), ale jen další trapné lovestory.
CGI je opravdu vtipné a celková výprava je hodně ubohá s nulovým rozpočtem. Všechen rozpočet totiž dali do draka nebo co to mělo být na začátku.

Silně nedoporučuju.

Plakát
Tyran

11. července 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Exotika s dávkou násilí

Tyrant má originální příběh. Je z něj cítit nádech exotiky a neokoukaného tématu. Líbí se mi linka zaměřující se na dva bratry, z nichž jeden opustil druhého. Zajímavý je také pohled, jak si vlastně může žít královská rodina na blízkém východě. A také mám pocit, že celá skupina s Ihabem přináší zajímavý obrázek, o tom, co se vlastně děje v hlavě teroristy.
Seriál je plný intrik a zabíjení, ale i tak se mi zdá, že některé části maličko váznou.

Plakát
Eye Candy

11. července 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

1. seriál, který jsem kdy dokončila

Eye Candy se mi teď těžko hodnotí, protože jsem jej viděla už zpět v roce 2015 těsně potom, co vyšly všechny díly. Doteď ovšem na něj vzpomínám, jako na jeden z oblíbených seriálů a také jako na první seriál, který jsem kdy dokoukala celý.

Pustila jsem se do něj jen kvůli Victorii Justice, kterou mám ráda, i když trochu více jako zpěvačku než herečku. Neznám knižní předlohu, tudíž jsem netušila, co mě čeká.

Pilot byl parádní a minimálně jeho druhá polovina mě držela napjatou na okraji židle, jak se děj vyvine. Bohužel se jedná o seriál MTV, což znamená spoustu teen klišé a nelogického chování. Victoria je krásná a do role hlavní krásky se opravdu hodila, jen nemusela být pořád tak strašně perfektní, až to působilo příšerně uměle.

Když se tady teď tak snažím na seriál vzpomenout, vybavují se mi jen události první a poslední epizody, které by možná člověku i úplně stačily a stejně by přesně chápal, co se děje. Celá ta vata ostatních dílů uprostřed je zde proto, abychom pro postavy ve finále více cítili.

Když to všechno shrnu, Eye Candy je seriál pro odpočinek, když nehledáte žádnou hroznou detektivku, ale jen něco na zkrácení volného dne. Přece jenom lituji, že MTV nedala alespoň nějakou krátkou druhou sérii a ukončila seriál s takovýmto cliffhangerem.

Plakát
O krtkovi

10. července 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Milovaný dětský hrdina

Některé Krtkovy příběhy - zvlášť ty starší - jsou bezesporu kouzelné. Příběhy jsou přehledné, veselé, hravé, nápadité, často i nenásilně výchovné a výborně vypointované. Myslím, že děti mají bezelstného Krtka rády, protože se na svět kouká podobně jako ony, je akční, do každého dobrodružství se pouští s radostí a je dobrý kamarád. Emoce jsou snadno rozpoznatelné, situační humor pochopitelný, to pak nejsou potřeba ani žádné velké řeči.
Milerovo zpracování je úžasné - dostatečně výrazné, aby upoutalo, ale nepodbízivé, jednoduché, ale ne stereotypní. (Jenom těch různých rostlin, co dokáže do večerníčku zakomponovat!)
Škoda jen, že některé (zvláště pozdější) příběhy neudržely nasazenou laťku. Příběhy, kde bylo moc z moderního světa, už pro mě neměly to kouzlo, někdy jsou si navíc příhody dost podobné. Krtek topící si uhlím a jezdící s autem naloženým krámy k vodě není nic pro mě. A z Krtka porodníka chytám osypky :-)
Moc ráda mám naopak třeba Krtka v ZOO nebo Krtka a muziku, z nových Krtka a sněhuláka.

Plakát
Happy!

10. července 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tenhle seriál není pro slabý :D

Hodně "nekorektní" záležitost, která v sobě snoubí černočerný humor, akci, chlast, drogy, spoustu nechuťárniček a nočních můr. Fantastická podívaná od začátku do konce, neuvěřitelné tempo, šílené situace a přesto dobrý příběh, téměř detektivní. Moc dobrá práce všech tvůrců, včetně herců (hlavní hrdina byl pro mě velkým překvapením!).
Za mě plný počet. Žádná negativa jsem neshledala.
Nicméně jemnocitným dušinkám nedoporučuji.

Plakát
Timeless

10. července 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Oddechovka

Seriál jsem si vytipovala díky výzvě, za běžných okolností by byl asi na chvostu wish listu, pokud vůbec.
Skepsi vystřídalo smíření :) Seriál necílí na náročného diváka. Děj poměrně jednoduchý, neřeší "problémy" spojené s cestováním časem, takže se může soustředit na jednu nekomplikovanou dějovou linku. Lovestory, trocha akce, kostýmy.
Jediným momentem, kdy jsem byla překvapena byl samotný konec seriálu, resp. poslední díl druhé série. Probudil ve mě zvědavost a... A pak jsem se jen dozvěděla, že seriál končí. Škoda, dalo by se říci...

Plakát
Soumrak templářů

10. července 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Never more

Knihgtfall je pro mě letos zatím největším seriálovým zklamáním. Nesledovala jsem jen v rámci výzvy, těšila jsem se. Jako pozitiva vnímám vizuální stránku (asi pěkně řemeslně natočené). Také hlavní hrdina by byl pěkný, škoda, že herecké kvality značně pokulhávají.
Proč dávám tak nízké hodnocení je ale děj. I když si odmyslím veškeré historické "hlouposti", vypadne na mě tak nesmyslný příběh, že výš prostě nemohu.
Za mě never more...

Plakát
The Punisher

9. července 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dílek do Marvelovi skládačky

Jedním ze zářezů do pažby/výzvy byl Punisher.
Na seriál jsem se, jako Marvelovo fanynka, celkem těšila. No, a očekávání se nenaplnilo.
Z nekonečně se vlekoucích dílů by šel, dle mého názoru, střihnout solidní hodinový film.
Jako největší mínus vnímám samotnou hlavní postavu/herce, jeho výrazové schopnosti mi přišli poněkud nedostačující. A pak také tempo. Nevyrovnané. Mimo akční scény většinou nuda k uzoufání (ale zase si můžete uvařit kávičku, aniž byste "pauzovali").
Pozivita hledám těžko. Snad jen, že oceňuju, že každý dílek Marvelova mikrokosmu zapadá do pomyslné skládačky.
Ale i tak se jedná o kousek, který je lepší než Jessica Jones nebo Luke Cage.
A nakonec hodnocení. Dávám šede. Původně jsem chtěla jít níž, ale Punisher je vlastně hrdina. A dnešní doba hrdiny prostě potřebuje. No ne? ;)

Plakát
Noční směna

9. července 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

(Ne)obyčejná noční směna

Kvalit mých milovaných Chirurgů sice Noční směna nedosahuje, ale špatné pokoukání to není. Od jiných lékařských seriálů se liší zapojením armádního aspektu (velká část doktorů i pacientů jsou nebo byli vojáci) a častými scénami z terénu, kam lékaři z pohotovosti vyjíždějí zachraňovat. Ocenila jsem, že seriál poukazoval na problematičnost návratu z boje do civilu i na pocity těch, kteří mají někoho blízkého ve válečné zóně.
Líbilo se mi, jak byla celá směna semknutá, neustálé špičkování a vtípky. Toho ale bohužel postupně ubývalo a v posledních sériích se o rodině sice hodně mluvilo, ale ten pospolitý duch už z toho tak úplně cítit nebyl.
Dalším záporem bylo, že ze seriálu postupně odešlo docela dost postav (a často to byly mé oblíbené, zatímco ti nesympatičtější zůstali a nově příchozí si mě ne vždycky dokázali získat) a jejich zmizení nebylo několikrát ani nijak vysvětleno.
Nejsem z oboru, ale některé věci připadaly i mým laickým očím jako hlouposti. Některé zákroky na mě navíc působily dost macgyverovsky. Taky mě moc nebavily scény z válečných oblastí.
Postavy, zejména trojlístek T.C., Topher a Jordan, mě zaujaly, líbila se mi dynamika mezi nimi. Zajímal mě i Drewův příběh a vývoj (některých) postav.
Celkově je seriál hodně akční, v každém díle se řeší paralelně několik případů a většinou scénáristé přijdou s nějakým hromadným neštěstím - všechny výbuchy, požáry, hromadné bouračky, nepokoje a střílení se odehrávají výhradně v noci. Ale koukat na pospávající doktory by asi nikoho moc nebavilo.
Je škoda, že si seriál neudržel náboj po celou dobu, ve třetí sérii mě zaujala vlastně jen dějová linka s Briannou a čtvrtá byla na mě už docela dost vojenská a taky se mi nelíbil směr, kterým se některé postavy ubíraly. Naštěstí to zachránil jakž takž uspokojivý konec (i když několik dějových linek bylo hodně nedotaženo a něco bylo zase zbytečně zrychlené).

Možnosti filtrování